У Рівненській області корецькі поліцейські встановили загиблого унаслідок ДТП чоловіка


10:11
25.01.2019
Невідомим, який 22 січня, на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу села Головниця загинув під колесами вантажівки, виявився 48-річний житель села Черниця Корецького району.

У рамках кримінального провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України поліцейські провели додатковий детальний огляд місця події і неподалік виявили пакет із особистими документами та речами, які належали загиблому.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Перегляньте також


18.02.2021 Рівненські поліцейські викрили шахрайську «схему», організовану арештантами СІЗО
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські викрили жителя Дубенського району на крадіжці кабелю
18.02.2021 У поліції розслідується п’ять кримінальних проваджень щодо рівненської стоматологині
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські встановлюють причини ДТП, у якій травмувалась малолітня 
16.02.2021 У Рівненській області поліцейський офіцер громади викрив неповнолітнього на крадіжці електроінструментів
16.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили майже півтори тисячі пачок безакцизних цигарок  
16.02.2021 Рівненська область: у трьох районах області виготовляли та роздавали світловідбиваючі стрічки 
15.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили понад 22 тонни фальсифікованого спирту
29.01.2021 Рівненська область: поліцейські області продовжують посилену боротьбу із реалізацією фальсифікованого алкоголю та самогоноварінням
29.01.2021 На Рівненщині слідчі скерували до суду кримінальне провадження за фактом розкрадання трьох мільйонів бюджетних коштів

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини