У Рівненській області Олексій Муляренко привітав інавгурантів НУВГП


08:37
02.09.2018
У Національному університеті водного господарства та природокористування відбулась традиційна посвята студентів-першокурсників. там вітали тих, хто вперше переступає поріг вишу.

Розпочалось дійство на головній сцені Парку Шевченка біля корпусу НУВГП. До інавгурантів із вітальним словом звернувся голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко. Він привітав студентів із початком нового навчального року і подякував за можливість взяти участь в урочистій посвяті першокурсників.

«Для мене дуже важливо перебувати в Національному університеті водного господарства та природокористування ще й з особистого приводу – адже тут працював мій дідусь Олексій Костін, кандидат технічних наук, професор кафедри гідравліки», - розповів Олексій Муляренко.

Цього річ до університету було подано близько дев’яти тисяч заяв. У рейтинговому списку НУВГП зайняв пріоритетне місце серед вишів Рівненщини.

Ректор НУВГП Віктор Мошинський Зазначив: « більш, ніж особливий день для тих, хто вперше переступить поріг університету. Шановні першокурсники, ви обрали престижний і перспективний виш, адже більшість факультетів – природничо-математичні й інженерно-технічні».

Нагадаємо, меморандум про співпрацю ректор університету Віктор Мошинський і голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко підписали 29 травня. У рамках спільної роботи буде започатковано конкурс студентських проектів імені Олексія Костіна та комплексна оцінка стану річки Устя та її басейну.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини