У Рівненській області у Рокитнівському районі внаслідок ДТП загинуло двоє юнаків


05:01
27.08.2018
26 серпня, о пів на дев’яту ранку до поліції надійшло повідомлення, що на автодорозі між селами Глинне та Познань трапилася дорожньо-транспортна пригода із потерпілими. Один чоловік без ознак життя, ще двоє потребують медичної допомоги.

За попередньою інформацією, 16-річний водій мотоцикла не впорався із керуванням, допустив з’їзд за узбіччя в меліоративну канаву, де зіткнувся із деревом. Травмованих молодиків помітив житель Рокитнівщини, який проїжджав повз, та повідомив медиків і поліцейських.

Внаслідок ДТП водій загинув на місці, 17-річний пасажир помер у кареті швидкої медичної допомоги дорогою до лікарні. Ще один підліток перебуває у реанімації. Усі троє юнаків жителі села Глинне Рокитнівського району.

На місці події працює слідчо-оперативна група та експерти.

Поліцейські вкотре закликають громадян не порушувати Правил дорожнього руху, а також провести бесіди зі своїми молодшими рідними, близькими чи знайомими. Пам’ятайте, дотримання безпеки на дорозі – це ваше життя!

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Перегляньте також


20.09.2025 У Млинові під час будівльних робіт викрали барсетку з грішми: поліцейські оперативно викрили зловмисника
20.09.2025 Викрав у клієнта служби таксі майже 150 тисяч гривень: здолбунівські оперативники викрили зловмисника
20.09.2025 Поліцейські завітали до рівненського ліцею: емоції, корисна інформація та справжній чотирилапий герой
20.09.2025 60 діб під вартою: суд обрав запобіжний захід жителю Рівненського району, який вбив знайомого(+фото)
11.09.2025 У Рівному поліцейські затримали двох осіб, які на одному з ринків підпалили кіоск
11.09.2025 Врятовані із пекла: поліцейські Рівненщини зустріли 15-й евакуаційний потяг із Донеччини
11.09.2025 Обікрав магазин на Сарненщині: зловмисник на час слідства перебуватиме під вартою
11.09.2025 У Рівненській області 6 років за ґратами проведе зловмисник за збут канабісу у Дубенському районі
11.09.2025 Заколов вилами собаку: за фактом жорстокого поводження з твариною перед судом постане житель Сарненського району(+фото)
11.09.2025 На Рівненщині попрощалися із загиблим на війні бійцем стрілецького батальйону поліції Рівненщини Сергієм Мовчуном

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини