У Рівненській області дітей з Луганщини оздоровлюють в Хрінниках


08:49
16.08.2018
19 дітей, а також педагог з Новоайдарського району, що на Луганщині нині перебувають в дитячому таборі «Чайка» Демидівського району

Їх оздоровлення на Рівненщині триватиме два тижні.

Для гостей зі Сходу заплановані ряд екскурсій. Зокрема, вже вони побували в рівненському зоопарку. Для багатьох це був перше знайомство з екзотичними тваринами.

«Я вперше у такому великому зоопарку як тут, і мені дуже сподобались усі звірі. Я ніколи не міг подумати, що колись побачу верблюда, або тигра так близько. У мене залишилась приємні емоції від екскурсії», - ділиться враженнями найменший гість, 10-річний Артем (на фото).

Після цього на них чекала також екскурсія обласним центром. Автобус зупинився і біля приміщення Рівненської обласної державної адміністрації. Там на дітей чекали приємні подарунки від Рівненської ОДА. Начальник управління у справах молоді та спорту Віталій Ліпський вручив луганчанам книги відомого рівнянина Юрія Журавля «Битви за рідню землю».

«Це ілюстрована книга-планшет, авторства нашого музиканта, а також і чудового художника Юрія Журавля. Тут розповідається про всі великі перемоги наших предків, ключові битви в історії України. Думаю. Вам буде цікаво почитати», - сказав Віталій Ліпський.

Далі дітям планують показати такі видатні місця Рівненщини як «Тунель кохання», Городоцький замок, поле Берестецької битви та Дубенський замок. Перебування дітей із Луганської областістало можливим завдяки обласній програмі оздоровлення та відпочинку, яку прийняли цього року на Рівненщині. Так, в обласному бюджеті передбачили кошти на оздоровлення дітей зі Сходу. Раніше вже це дало змогу прийняти в острозькому таборі «Країна мрій» маленьких мешканців міста Сватово.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини