Після 8 років перерви на Рівненщині відновили програму підтримки малого бізнесу


19:26
27.07.2018
Зокрема, підприємцям будуть частково відшкодовувати відсоткові ставки за кредитами банків, що надаються на реалізацію ініціатив.

«Це хороша можливість для бізнес-середовища. Адже їм допоможуть виплачувати позики, взяті у банках на розширення свого виробництва або ж реалізацію стартапів. Гроші на відшкодування вже закладені в обласному бюджеті. Це, для початку, 200 тисяч гривень, але якщо ініціатива буде затребувана, то готові значно збільшити допомогу. Тому бізнесмени вже можуть подавати до обласної адміністрації проекти», - зазначив голова ОДА Олексій Муляренко.

Фінансову підтримку можуть отримати підприємці малого та середнього бізнесу. Але за умови, що їх проекти будуть спрямовані на впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій. Також підтримку матимуть ідеї, що стосуватимуться розширення власної справи, модернізації виробництва і створення нових робочих місць.

ДЕТАЛЬНО ПРО УМОВИ УЧАСТІ

Нагадаємо також, що нещодавно в РОДА презентували для представників малого та середнього бізнесу, ІТ-сектору можливості фінансової підтримки інноваційним та інвестиційним проектам

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини