У Рівненській області з нагоди третього дня народження у поліції відбулися урочистості


08:37
04.07.2018
Поліцейських Рівненщини третього липня, вітали представники обласної, міської влади та самоврядування. Своїх колег також відзначив очільник поліції краю Валерій Самчук.

«Приємно вітати вас із трьохріччям, — звернувся до поліцейських голова Рівненської обласної адміністрації Олексій Муляренко. — Спільними зусиллями ми досягаємо гарних результатів: оновлюється техніка, матеріально-технічна база, створений найкращий в Україні ситуаційний центр. Дякую вам за важливу, небезпечну і надзвичайно потрібну роботу для суспільства».

Під час урочистостей 14 представників поліції нагородили почесними грамотами, подяками, заохоченнями та цінним подарунком від Рівненської обласної адміністрації, обласної та міської ради. Крім того, відзнаку президента України медаль «За участь в антитерористичній операції» отримали дев’ять працівників поліції, чотирьох нагородили відзнаками та подякою МВС.

Учасники заходу вшанували пам’ять поліцейськів, які загинули під час виконання професійних завдань та поклали квіти до пам’ятника загиблим поліцейським.

Очільник обласної поліції Валерій Самчук побажав своїм підлеглим міцного здоров’я, терпіння, мужності, благополуччя, достатку і гарного настрою.

Насамкінець урочистостей Валерій Самчук відзначив подяками 35 працівників поліції області.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини