За кошти ЄС на Рівненщині покращуватимуть біоенергетику


08:16
05.05.2018
Голова Рівненської ОДА підтримує ініціативи проекту «Енергія біомаси: перетворення природного потенціалу на регіональне партнерство».

Нагадаємо, проект фінансується Європейським Союзом в рамках Програми територіального співробітництва Східного Партнерства Білорусь - Україна. Головний партнер – Агенція із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів «ІнвестІнРівне».

Голова ОДА Олексій Муляренко зустрівся з її керівником та координатором проекту Дмитром Янушевським. Обговорили основні заходи та активності проекту, а також плани подальшої його реалізації. Передбачається створення пілотної інноваційної моделі використання біопалива для потреб комунальних закладів. Відтак, в рамках Проекту буде проведено реконструкцію котельні загальноосвітньої школи в Сарненському районі, а також встановлено сучасне опалювальне обладнання, яке працюватиме на відновлюваному біоенергетичному паливі.

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко висловив високий рівень зацікавленості в успішній реалізації проекту та зазначив актуальність переходу на альтернативні відновлювальні джерела палива для Рівненщини, в умовах надзвичайно високих цін на газ.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини