У Рівненській області всиновлюють все більше діток


13:33
19.01.2018
У минулому році на Рівненщині всиновили 28 дітей. Це найбільше за останні три роки.

Усі сироти потрапили до українських названих батьків. Проте виховуватимуться вони не лише в рівненських сім’ях, адже всиновлювачі були і з Львівщини, Житомира, Волині та Хмельниччини, повідомили в службі у справах дітей Рівненської ОДА.

Колектив служби у справах дітей Рівненської ОДА, які допомагають родинам знайти батьківське щастя

«Минулого року всиновлювали не лише одиночних дітей. Дві родини виявили бажання взяти одразу по три малюки. Це рідні брати та сестри. До нас звертаються не лише бездітні сімейні пари. Дуже часто приходять люди, які трагічно втратили своїх дітей. Бажають всиновити, бо, напевно, хочуть заповнити душевну пустку», - розповідає головний спеціаліст служби Тетяна Бурка.

Серед всиновлених – 6 дітей віком до року, 12 – до двох, 7 – до п’яти, 3 – до десяти.

Загалом на Рівненщині з року в рік зменшується кількість дітей, які перебувають в інтернатах. На в області зареєстровано 1740 дітей-сиріт, 96,2% з них знаходяться під опікою, у прийомних сім’ях та будинках сімейного типу. Область вже шість років поспіль є лідером за кількістю сиріт, охоплених сімейними формами виховання.

Кількість бажаючих всиновити дитину на Рівненщині не зменшується – нині в загальній черзі перебуває 44 усиновлювачі.

Щоб стати батьками для дитини-сироти, родинам треба звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання. Бажаючих всиновити дитину поставлять на облік, допоможуть знайти малюка та підготувати необхідні документи.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації

Перегляньте також


27.03.2025 Департамент соціальної політики Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір проєктів
24.03.2025 Засідання Комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України Рівненської міської територіальної громади відбулося 19 березня
23.03.2025 Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян провів прийом громадян з особистих питань
07.05.2019 Рівнян запрошують 8 травня зустріти «Першу хвилину миру»
28.03.2019 Журналісти Рівненщини можуть позмагатися за премію імені Івана Франка
23.11.2018 Домашнє насильство: у Рівному розкажуть про нові форми протидії
05.10.2018 На Рівненщині капітально ремонтують об’єкт соціального захисту населення
03.10.2018 «Духовні ранки» проводитимуть на Рівненщині щомісяця
26.09.2018 Гуманітарний вантаж з Дубровиччини – для дітей зі сходу України
25.09.2018 На Рівненщині почали видавати «пакунки малюка»

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини