Фахівці з України, Білорусі та Словаччини вирішують як економити питну воду


08:01
01.12.2017
Як зменшити втрати води та покращити її постачання – вирішували спільно фахівці з України, Білорусі та Словаччини

Представники з понад 25 підприємств водопровідно-каналізаційних господарств, влада, бізнес та науковці з’їхалися у Рівне на дводенну Міжнародну науково-практичну конференцію «Моніторинг втрат та витрат питної води у водопровідних системах, досвід боротьби з витратами».

Зокрема, на заході вирішували як можна систематично зменшувати втрати води, оптимізувати її постачання, впроваджувати інноваційні технології.

Конференція відбувається у РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканалі», яке є одним із передових підприємств в Україні по впровадженню сучасних методів боротьби з втратами.

Своїми здобутками у даній сфері поділився директор Рівнеоблводоканалу Андрій Карауш. Він розповів, що у Рівному діє електронна карта водопровідних та каналізаційних мереж, яка у режимі реального часу показує, що відбувається у системі і дозволяє миттєво реагувати на різні ситуації.

Завдяки такій ГІС-системі за рік вдалося зекономити 8% поданої води. Втім, питання втрати в інженерній системі залишається актуальним.

Тому наступним кроком буде встановлення будинкових лічильників.

Заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір вважає, що для Рівненщини буде важливим міжнародний досвід у вирішенні актуального питання як економія питної води. Адже для забезпечення потреб водою сучасного міста необхідно мільйони кубічних метрів на добу. Тому обмін думками та плідна дискусія дасть можливість якісніше підійти до вирішення питання боротьби з втратами води.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації

Перегляньте також


11.04.2025 У Рівному відриють дошку пам'яті загиблому Герою Владиславу Кисілю
11.04.2025 У Рівному оголосили черговий тендер на придбання необхідного обладнання для захисників
24.03.2025 20 березня відбулася робоча зустріч групи впровадження субпроєкту за програмою «Енергоефективність громадських будівель в Україні»
24.03.2025 Комунальне підприємство «Рівненський міський трест зеленого господарства» запрошує до себе на роботу
23.03.2025 У Рівному повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
08.10.2019 У Рівному можуть створити регіональний центр онкології
21.03.2019 На Рівненщині для компенсації «теплих кредитів» спрямували 6 мільйонів гривень
14.03.2019 Торік Рівненщина збільшила експорт товарів до ЄС
30.11.2018 На Рівненщині відкрили Навчально-практичний центр для електромонтажників
23.11.2018 Рівненська область: у Локницькій ОТГ на Зарічненщині відремонтували чотири ФАПи

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини