Рівненська область: на Сарненщині син власниці магазину застав грабіжника на місці злочину


05:19
06.10.2017
Повідомлення про те, що невідома особа вчиняє крадіжку в магазині села Чемерне, надійшло до поліції четвертого жовтня близько о пів на четверту ранку.

Слідчо-оперативна група, яка одразу прибула на місце події, встановила, що зловмисник проник до магазину, віджавши металеві ґрати та пластикове вікно, і викрав три пари взуття, 135 гривень і пляшку слабоалкогольного напою. Однак, як тільки він збирався втекти, надійшов син власниці торгового закладу, який отримав повідомлення про спрацювання сигналізації. Злодій почав чинити опір 37-річному чоловікові, який намагався його затримати, у результаті чого останній спричинив зловмиснику тілесні ушкодження.

Травмованого зловмисника, яким виявився 53-річний житель села Люхча, госпіталізували у лікарню, де медики у нього діагностували забійні рани голови та обличчя, тупу травму живота та грудної клітки.

За фактом грабежу, поєднаного із проникненням, розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 186 Кримінального кодексу України. Чоловіка, який уже потрапляв у поле зору поліцейськів за скоєння майнових злочинів, перевіряють на причетність до вчинення аналогічних кримінальних правопорушень.

Затриманому у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України 53-річному жителю села Люхча повідомлено про підозру. Нині він перебуває під охороною у Сарненській центральній районній лікарні.

Відділ комунікації

поліції Рівненської області

Перегляньте також


20.09.2025 У Млинові під час будівльних робіт викрали барсетку з грішми: поліцейські оперативно викрили зловмисника
20.09.2025 Викрав у клієнта служби таксі майже 150 тисяч гривень: здолбунівські оперативники викрили зловмисника
20.09.2025 Поліцейські завітали до рівненського ліцею: емоції, корисна інформація та справжній чотирилапий герой
20.09.2025 60 діб під вартою: суд обрав запобіжний захід жителю Рівненського району, який вбив знайомого(+фото)
11.09.2025 У Рівному поліцейські затримали двох осіб, які на одному з ринків підпалили кіоск
11.09.2025 Врятовані із пекла: поліцейські Рівненщини зустріли 15-й евакуаційний потяг із Донеччини
11.09.2025 Обікрав магазин на Сарненщині: зловмисник на час слідства перебуватиме під вартою
11.09.2025 У Рівненській області 6 років за ґратами проведе зловмисник за збут канабісу у Дубенському районі
11.09.2025 Заколов вилами собаку: за фактом жорстокого поводження з твариною перед судом постане житель Сарненського району(+фото)
11.09.2025 На Рівненщині попрощалися із загиблим на війні бійцем стрілецького батальйону поліції Рівненщини Сергієм Мовчуном

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини