У Рівненській області дубенська поліція викрила водія на крадіжці гаджетів


09:37
23.09.2017
На початку вересня до Дубенського відділу поліції надійшла заява про крадіжку чотирьох гаджетів в одному із місцевих відділень експрес-доставки вантажів та кореспонденції. Розслідуючи цей злочин, поліцейські з’ясували, що «липким на руку» виявився 27-річний мешканець Рівного, водій компанії.

Усі чотири крадіжки були скоєні наприкінці серпня. Перевіряючи різні версії, поліцейські встановили, що зникнення зі складського приміщення двох мобільних телефонів, планшета та ноутбука, справа рук одного із працівників. Чоловік не одразу визнавав свою провину, однак проти очевидних доказів апелювати не зміг.

Уже нині колишній співробітник, якому слідчі повідомили про підозру у скоєнні чотирьох крадіжок, повернув компанії поцуплений ноутбук та відшкодував 10 тисяч гривень за інші викрадені речі.

Раніше підозрюваний до кримінальної відповідальності не притягався.

За санкцією частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України рівнянину загрожує трирічне ув’язнення.

Відділ комунікації

поліції Рівненської області

Перегляньте також


18.02.2021 Рівненські поліцейські викрили шахрайську «схему», організовану арештантами СІЗО
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські викрили жителя Дубенського району на крадіжці кабелю
18.02.2021 У поліції розслідується п’ять кримінальних проваджень щодо рівненської стоматологині
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські встановлюють причини ДТП, у якій травмувалась малолітня 
16.02.2021 У Рівненській області поліцейський офіцер громади викрив неповнолітнього на крадіжці електроінструментів
16.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили майже півтори тисячі пачок безакцизних цигарок  
16.02.2021 Рівненська область: у трьох районах області виготовляли та роздавали світловідбиваючі стрічки 
15.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили понад 22 тонни фальсифікованого спирту
29.01.2021 Рівненська область: поліцейські області продовжують посилену боротьбу із реалізацією фальсифікованого алкоголю та самогоноварінням
29.01.2021 На Рівненщині слідчі скерували до суду кримінальне провадження за фактом розкрадання трьох мільйонів бюджетних коштів

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини