У Рівненській області 4 учасникам злочинної групи повідомлено про підозру в незаконній організації грального бізнесу


06:30
21.09.2017
За погодженням із Рівненською місцевою прокуратурою 16.09.2017 повідомлено про підозру 4 особам (жителі Рівненської та Житомирської областей) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України (незаконне зайняття гральним бізнесом).

В ході досудового розслідування слідчими поліції спільно із процесуальним прокурором та оперативними працівниками Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України встановлено, що підозрювані, діючи умисно, за попередньою змовою, з корисливих мотивів, у порушення вимог законодавства організували на території міста Рівного діяльність 4 гральних закладів та проведення у них азартних ігор під виглядом розповсюдження лотерей.

Зловмисники використовували ряд нежитлових приміщень по вулицях обласного центру: Київська, Чорновола, Пересопницька, де встановили персональні комп’ютери з відповідним програмним забезпеченням, призначеним для отримання доступу до серверів із симуляторами гральних автоматів. Можливість доступу до азартних ігор надавалась через мережу Інтернет з внесенням гравцем ставки, що дає можливість отримати виграш, а результат повністю або частково залежав від випадковості.

Протиправну діяльність викрито та припинено правоохоронцями у серпні 2017 року. Під час проведення понад 30 санкціонованих обшуків у приміщеннях гральних закладів вилучено понад 300 одиниць комп’ютерної техніки з відповідним програмним забезпеченням, гроші, одержані від внесення гравцями ставок. Доказову базу поповнили також вилучені 50 мобільних терміналів та чорнова документація. За ініціативи прокуратури Рівненським міським судом на вилучене майно накладено арешт.

На даний час у кримінальному провадженні триває досудове розслідування. За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури проводяться слідчі дії з метою притягнення винних осіб до передбаченої законом відповідальності.

Санкція статті КК передбачає покарання у вигляді штрафу до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Tweet

Перегляньте також


20.09.2025 Матеріальна підтримка Захисників України: одноразову допомогу від Рівненської громади отримають 62 військовослужбовці
02.09.2025 Вперше у Рівному! Відкрито реєстрацію на Нова пошта Рівне Напівмарафон!
02.09.2025 Рівненська міська рада та Громадська організація «Добробат» підписали Меморандум про співпрацю
26.03.2025 Департамент соціальної політики Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір проєктів
24.03.2025 Засідання Комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України Рівненської міської територіальної громади відбулося 19 березня
23.03.2025 Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян провів прийом громадян з особистих питань
07.05.2019 Рівнян запрошують 8 травня зустріти «Першу хвилину миру»
28.03.2019 Журналісти Рівненщини можуть позмагатися за премію імені Івана Франка
23.11.2018 Домашнє насильство: у Рівному розкажуть про нові форми протидії
05.10.2018 На Рівненщині капітально ремонтують об’єкт соціального захисту населення

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини