У Рівненській області працюватимуть з мамами – аби на пожежах не гинули діти


09:09
31.12.2016
В Острозькому районі через пожежу загинуло двоє дітей, тиждень тому така ж трагедія сталася на Дубровиччині

А з початку 2016 року на Рівненщині полум’я забрало життя 9-х неповнолітніх.

У більшості випадків винуватцями трагедії стали мами, котрі залишили дітей без нагляду.

Трагічна статистика стала приводом скликання першим заступником голови ОДА Юрієм Приварським позачергового засідання оперативного штабу з питань надзвичайних ситуацій.

«Коли гинуть діти – вони гинуть по вині батьків. Основна причина загибелей – соціальна складова сімей, де відбулися пожежі. Більшість трагічних випадків сталася у молодих сім’ях, де батьки не працюють, а подекуди є неблагополучними. Тому прошу активізувати роз’яснювальну роботу голів сільрад та мобільних груп з населенням, у першу чергу – з багатодітними родинами і там, де є скрутні сімейні обставини – одинокі інваліди та літні люди. Спілкування з людьми має дати результат», - звернувся Юрій Приварський до голів РДА.

Загалом з початку року на Рівненщині сталося 1464 пожежі. І хоча це на 12% менше минулого року, роботу з протидії виникнення надзвичайних ситуацій треба активізувати. Адже чверть усіх пожеж виникло через пустощі дітей.

Водночас, наближаються Новорічні та Різдвяні свята, а за статистикою великий відсоток пожеж трапляється саме у першу декаду січня. Тож Юрій Приварський доручив керівникам міст та районів організувати посилений нагляд за об’єктами з масовим перебуванням людей та системами життєзабезпечення регіону, а також бути готовими до оперативного реагування на всі можливі надзвичайні події.

Разом з тим, одним з пріоритетів на 2017 рік під час комісії визначили роботу зі створення місцевих пожежних команд.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини