У Рівненській області за грабежі та розбої засуджено неповнолітнього жителя м. Сарни


08:46
23.11.2016
Сарненською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у розгляді судом обвинувального акта стосовно 17-річного жителя м.Сарни за фактами вчинення ним низки грабежів та розбоїв (ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст. 186, 187 КК України).

Доведено 4 епізоди злочинної діяльності неповнолітнього.

Юнак нападав на своїх жертв зненацька, застосовуючи насильство, відбирав сумки, мобільні телефони та гроші. Серед жертв зловмисника – 10-річний хлопчик, у якого той, скориставшись безпорадністю малого, відібрав мобільний телефон. Гроші від награбованого майна зловмисник витрачав на власні кишенькові потреби.

Останній злочин хлопець вчинив, вже перебуваючи у статусі підозрюваного у кримінальному провадженні, із застосуванням до нього запобіжного заходу – домашнього арешту.

Завдяки виваженому, обґрунтованому та послідовному наданні суду державним обвинувачем беззаперечних доказів вину 17-річного хлопця у вчиненні ним інкримінованих злочинів доведено в повному обсязі.

Врахувавши позицію прокуратури, Сарненський районний суд своїм вироком засудив неповнолітнього до покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки.

Засудженого буде взято під варту після набрання вироком суду законної сили.

За матеріалами Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області

Tweet

Перегляньте також


27.03.2025 Департамент соціальної політики Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір проєктів
24.03.2025 Засідання Комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України Рівненської міської територіальної громади відбулося 19 березня
23.03.2025 Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян провів прийом громадян з особистих питань
07.05.2019 Рівнян запрошують 8 травня зустріти «Першу хвилину миру»
28.03.2019 Журналісти Рівненщини можуть позмагатися за премію імені Івана Франка
23.11.2018 Домашнє насильство: у Рівному розкажуть про нові форми протидії
05.10.2018 На Рівненщині капітально ремонтують об’єкт соціального захисту населення
03.10.2018 «Духовні ранки» проводитимуть на Рівненщині щомісяця
26.09.2018 Гуманітарний вантаж з Дубровиччини – для дітей зі сходу України
25.09.2018 На Рівненщині почали видавати «пакунки малюка»

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини