За позовом прокуратури Рівненщини розірвано договір оренди та повернуто державі 165 га землі вартістю 1,7 млн грн


08:23
05.11.2016
За результатами розгляду позовної заяви органів прокуратури Рівненської області Господарський суд Рівненської області постановив рішення про розірвання договору оренди 165 га землі сільськогосподарського призначення та повернення її державі у стані, не гіршому порівняно з тим, у якому було одержано в оренду.

Встановлено що земельну ділянку на території Великопільської сільської ради Березнівського району було передано місцевою районною державною адміністрацією в оренду одному із товариств для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Однак, всупереч умовам договору орендар тривалий термін не сплачував орендну плату за користування землею, що призвело до ненадходження до бюджету коштів, та за увесь період оренди землі, починаючи з жовтня 2014 року, жодних робіт з її обробітку не здійснював.

За таких обставин, з метою припинення безгосподарського використання землі, вартість якої складає 1,7 млн грн, органи прокуратури Рівненської області звернулися в інтересах держави до суду з відповідними позовними вимогами, які судом визнано обґрунтованими та їх задоволено у повному обсязі.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Tweet

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини