У Рівненській області для учасників АТО розробили пам’ятку


09:08
04.11.2016
Пільги, права та соціальні гарантії військовозобов’язаних, військовослужбовців та ветеранів АТО виклали у спеціальній пам’ятці.

Пам’ятку учасникам АТО розробили представники ГО «Юридична Сотня» спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики, Держслужби з питань ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства оборони та Генерального Штабу Збройних Сил України.

Так, роз’яснення та юридичні аспекти призову, служби за контрактом, трудових прав, грошового забезпечення та порядку ротації військові можуть знайти в зазначеній пам’ятці. Крім того, в ній викладено нюанси медичного забезпечення, надання статусу УБД, інваліда війни, пільг, пенсій, а також наведено корисні контакти.

Додаткову інформацію по кожному питанню можна знайти на сайті ГО «Юридична Сотня» – www.legal100.org.ua або скористатися телефонами гарячих ліній та центрів допомоги, наведених у розділі «Корисні контакти».

Звертаємо увагу на те, що військовослужбовці та члени їх сімей мають право на отримання додатковоі? допомоги та підтримки з боку органів місцевої влади, віи?ськових комісаріатів, органів соціального захисту населення.

Пам’ятка учасникам АТО

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини