У Рівненській області за фактом службової недбалості посадовців Дубна поліцейські відкрили кримінальне провадження


08:24
12.10.2016
У Дубні на жінку впала стіна аварійного будинку. Це трапилося учора, 10 жовтня, на вулиці Забрама. Частина стіни нежитлової будівлі обвалилась на 76-річну дубенчанку, котра мешкає поруч. Потерпілій знадобилася допомога медиків.

Зі слів постраждалої та жителів сусідніх господарств, слідчо-оперативна група з’ясувала, що нежитловий будинок, про який йде мова, вже досить тривалий час знаходиться в аварійному стані. Його власниця також із Дубна. Люди неодноразово звертались до неї та до міської ради із вимогами вжити заходів, аби будинок не завдав шкоди життю та здоров’ю громадян. Позитивних зрушень у вирішенні цього питання дубенчани так і не добились.

Зранку 10 жовтня частина стіни цієї споруди обвалилась, коли пенсіонерка проходила повз неї. На крики про допомогу прибіг сусід, який вчасно витяг її з-під завалу та викликав «швидку». Стан жінки медики оцінюють як задовільний.

За фактом службової недбалості відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 367 Кримінального кодексу України. Слідчі проводять досудове розслідування.

Відділ комунікації

поліції Рівненської області

Перегляньте також


18.02.2021 Рівненські поліцейські викрили шахрайську «схему», організовану арештантами СІЗО
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські викрили жителя Дубенського району на крадіжці кабелю
18.02.2021 У поліції розслідується п’ять кримінальних проваджень щодо рівненської стоматологині
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські встановлюють причини ДТП, у якій травмувалась малолітня 
16.02.2021 У Рівненській області поліцейський офіцер громади викрив неповнолітнього на крадіжці електроінструментів
16.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили майже півтори тисячі пачок безакцизних цигарок  
16.02.2021 Рівненська область: у трьох районах області виготовляли та роздавали світловідбиваючі стрічки 
15.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили понад 22 тонни фальсифікованого спирту
29.01.2021 Рівненська область: поліцейські області продовжують посилену боротьбу із реалізацією фальсифікованого алкоголю та самогоноварінням
29.01.2021 На Рівненщині слідчі скерували до суду кримінальне провадження за фактом розкрадання трьох мільйонів бюджетних коштів

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини