На Рівненщині викрито сільського голову під час отримання неправомірної вигоди у сумі 500 тис грн
06:36
17.08.2016
Завдяки чітко спланованій та успішно проведеній операції працівників прокуратури, УСБУ та ГУНП в Рівненській області під час отримання неправомірної вигоди у сумі 500 тис грн викрито одного із сільських голів Рівненського району.
Про це повідомив заступник прокурора Рівненської області Мирослав Пацкан.
- Встановлено, що сільський голова вимагав від громадянина півмільйона гривень в обмін на підготовку документів, необхідних для прийняття рішення про виділення останньому у власність 10 земельних ділянок загальною площею 1,15 га, які планувалося виділити місцевій громаді та ветеранам АТО - розповів Мирослав Пацкан. – Передача коштів відбулася на одній із автостоянок у місті Рівному, одразу після чого сільського голову правоохоронці затримали, а гроші - вилучили.
На цей час проводяться першочергові слідчі дії у межах зареєстрованого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі особою, що займає відповідальне становище).
Найближчим часом вказаній особі буде оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обрано запобіжний захід.
Триває досудове розслідування, процесуальне керівництво яким здійснює прокуратура Рівненської області.
Довідково: за вказане кримінальне правопорушення передбачена відповідальність у виді позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
Прес-служба прокуратури Рівненської області
Tweet