Рівненська область: на Дубенщині пенсіонерці зняли порчу на вісім тисяч гривень


08:28
05.08.2016
У селі Сатиїв дві шахрайки у 75-річної місцевої жительки виманили вісім тисяч гривень. Поліцейські проводять оперативні заходи щодо встановлення осіб, причетних до злочину.

Зі слів пенсіонерки, зранку на її подвір’я зайшли дві жінки: одна із них віком близько 45 років, інша – 55-ти. Вони розпитувалися адресу нібито місцевої жительки і таким чином розговорили сатиївчанку та «підвели» її до того, що над нею висить порча. І хоча та в той момент розуміла, що з неї хочуть виманити гроші, однак все ж слухала шарлатанок.

Останні ж, потрапивши до оселі потерпілої, провели там кілька показових обрядів зі зняття порчі та попросили господиню принести усі гроші, що вона збирає на ліки. Таким чином жителька Дубенщини позбулася восьми тисяч гривень власних заощаджень.

Шахрайки приїжджали до села на автомобілі чорного кольору, однак її марки та номерів заявниця, на жаль, не запам’ятала.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють осіб зловмисниць за описами потерпілої та проводять оперативні заходи.

Шановні громадяни, поліцейські вкотре застерігають вас від подібних ситуацій. Не будьте надто довірливі до незнайомців, не пускайте їх до своєї оселі, а тим паче не виказуйте їм схованок із грішми. Про таких підозрілих осіб краще одразу повідомляти на лінію «102».

Відділ комунікації поліції

Рівненської області

Перегляньте також


18.02.2021 Рівненські поліцейські викрили шахрайську «схему», організовану арештантами СІЗО
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські викрили жителя Дубенського району на крадіжці кабелю
18.02.2021 У поліції розслідується п’ять кримінальних проваджень щодо рівненської стоматологині
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські встановлюють причини ДТП, у якій травмувалась малолітня 
16.02.2021 У Рівненській області поліцейський офіцер громади викрив неповнолітнього на крадіжці електроінструментів
16.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили майже півтори тисячі пачок безакцизних цигарок  
16.02.2021 Рівненська область: у трьох районах області виготовляли та роздавали світловідбиваючі стрічки 
15.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили понад 22 тонни фальсифікованого спирту
29.01.2021 Рівненська область: поліцейські області продовжують посилену боротьбу із реалізацією фальсифікованого алкоголю та самогоноварінням
29.01.2021 На Рівненщині слідчі скерували до суду кримінальне провадження за фактом розкрадання трьох мільйонів бюджетних коштів

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини