Рівненщина – найсумлінніше платить за природний газ


09:03
21.07.2016
Рівненщина – у лідерах загальноукраїнського рейтингу за розрахунками за газ і житлово-комунальні послуги.

Про це повідомили під час загальноукраїнської селекторної наради під головуванням першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди.

Так, тепловики Рівненщини 100-відсотково розрахувалися за природний газ, який вони використали для виробництва тепла з початку 2016 року. Підприємства водо- і теплопостачання області також не мають боргів за спожиту електроенергію.

А мешканці Рівненської області – найдисциплінованіші платники за спожиті житлово-комунальні послуги.

У свою чергу перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський, котрий представляв Рівненщину в регіональній студії, подякував керівникам підприємств, які якісно надають людям послуги та вчасно розраховуються за спожиті енергоносії.

Водночас Юрій Приварський звернувся до надавачів послуг з тим, аби й надалі тримали на контролі ситуацію із розрахунками за енергоносії, адже невдовзі стартує опалювальний сезон 2016-2017 років.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації

Перегляньте також


11.04.2025 У Рівному відриють дошку пам'яті загиблому Герою Владиславу Кисілю
11.04.2025 У Рівному оголосили черговий тендер на придбання необхідного обладнання для захисників
24.03.2025 20 березня відбулася робоча зустріч групи впровадження субпроєкту за програмою «Енергоефективність громадських будівель в Україні»
24.03.2025 Комунальне підприємство «Рівненський міський трест зеленого господарства» запрошує до себе на роботу
23.03.2025 У Рівному повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
08.10.2019 У Рівному можуть створити регіональний центр онкології
21.03.2019 На Рівненщині для компенсації «теплих кредитів» спрямували 6 мільйонів гривень
14.03.2019 Торік Рівненщина збільшила експорт товарів до ЄС
30.11.2018 На Рівненщині відкрили Навчально-практичний центр для електромонтажників
23.11.2018 Рівненська область: у Локницькій ОТГ на Зарічненщині відремонтували чотири ФАПи

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини