На Рівненщині поліцейські в одному й тому ж авто двічі виявили бурштин
05:04
10.06.2016
Щойно у Сарнах на одній із вулиць придані сили оперативного штабу знову зупинили автомобіль «Chevrolet Aveo». Після того, як цей легковик потрапив в поле зору поліцейськів, чоловіки намагалися знову вивезти коштовне каміння з Рівненщини.
Нагадаємо, 9 червня, в обідню пору за отриманою інформацією оперативного штабу на вулиці Варшавській у Сарнах патрульна поліція спільно з приданими силами зупинила автомобіль «Chevrolet Aveo», у салоні якого перебували троє громадян киргизької національності. Під час огляду транспортного засобу поліцейські виявили та вилучили каміння бурштину-сирцю та вироби із нього, орієнтовна вартість якого становить майже 100 тисяч гривень.
Поліцейські з’ясовують усі обставини обох подій. За обома фактами відкриті кримінальні провадження за статтею 198 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.
Відділ комунікації
ГУНП в Рівненській області