Рівненська область: на Березнівщині хлопець втопився у меліоративному каналі


14:40
04.05.2016
Хлопець напідпитку повертався додому у село Бронне. Однак до домівки так і не потрапив, адже поблизу села Поляни з невідомих поки причин упав у водойму меліоративного каналу, де і втопився.

Тіло 19-річного юнака виявив 44-річний житель села Поляни Березнівського району, коли збирав траву для домашніх тварин. Про знахідку чоловік одразу повідомив до поліції.

Слідчо-оперативна група на місці події з’ясувала, що хлопець ще ввечері 1 травня пішов до сусіднього села відпочивати з друзями. Не обійшлося без оковитої, тож додому молодик пішов похитуючись.

Під час поверхневого огляду ознак насильницької смерті на тілі хлопця не виявлено. Також неподалік водойми поліцейські знайшли його мобільний телефон, а також слід ноги при спуску у воду. Поліцейські розглядають версію, що хлопець послизнувся.

Відповідно до лікарського свідоцтва його смерть настала внаслідок нещасного випадку при падінні у водойму, утоплення у воді та алкогольного сп’яніння.

Поліцейські проводять досудове розслідування за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації ГУНП

в Рівненській області

Перегляньте також


18.02.2021 Рівненські поліцейські викрили шахрайську «схему», організовану арештантами СІЗО
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські викрили жителя Дубенського району на крадіжці кабелю
18.02.2021 У поліції розслідується п’ять кримінальних проваджень щодо рівненської стоматологині
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські встановлюють причини ДТП, у якій травмувалась малолітня 
16.02.2021 У Рівненській області поліцейський офіцер громади викрив неповнолітнього на крадіжці електроінструментів
16.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили майже півтори тисячі пачок безакцизних цигарок  
16.02.2021 Рівненська область: у трьох районах області виготовляли та роздавали світловідбиваючі стрічки 
15.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили понад 22 тонни фальсифікованого спирту
29.01.2021 Рівненська область: поліцейські області продовжують посилену боротьбу із реалізацією фальсифікованого алкоголю та самогоноварінням
29.01.2021 На Рівненщині слідчі скерували до суду кримінальне провадження за фактом розкрадання трьох мільйонів бюджетних коштів

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини