У Рівненській області захмелілий чоловік ледь не зарізав співмешканку
08:18
19.04.2016
Крапки над «і» у черговому застільному конфлікті між співмешканцями розставив кухонний ніж. 49-річну нетверезу сарненчанку із поверхневими ранами 17 квітня доставили до райлікарні. За нанесені тілесні ушкодження її 45-річний «коханий» тепер нестиме кримінальну відповідальність.
У будинку, який винаймав житель Сарн, крім співмешканки, «оселилася» ще й оковита. Ні чоловік, ні жінка ніде не працювали. Перебиваючись тимчасовими підробітками, витрачали гроші на спиртне. Під час пиятики того вечора співмешканець, якому забракло слів у суперечці, схопив кухонний ніж і накинувся із ним на благовірну. Отямившись від люті, викликав швидку медичну допомогу.
Лікарі у жінки, яка перебувала у стані алкогольного сп’яніння, діагностували множинні колоті поверхневі рани грудної клітки та плеча. Після надання меддопомоги її відпустили додому.
За скоєне її кривдник тепер відповідатиме за частиною 1 статті 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Відділ комунікації ГУНП
в Рівненській області