У Дзержинську перехопили бандеролі зі зброєю, що мали вирушити до Рівненщини – речник АПУ з питань АТО


18:16
03.02.2016
У Дзержинську перехопили дві бандеролі зі зброєю, що мали вирушити до Києва та Рівненської області.

Про це повідомив полковник Андрій Лисенко, речник Адміністрації Президента України з питань АТО під час прес-брифінгу.

«У бандеролях виявили набої до автомата Калашникова, предмети військової амуніції, а також відстріляні тубуси протитанкових гранатометів», – зазначив він.

Також Андрій Лисенко розповів, що протягом минулої доби ситуація у зоні АТО залишалася напруженою, особливо на Донецькому напрямку.

«Найбільш складна обстановка зберігається у селі Зайцеве. Вчора там відбулася серія ворожих обстрілів з використанням 120-мм мінометів», – повідомив речник. Крім того, бойовики застосовували міномети різного калібру у Майорську, Авдіївці, Опитному та Пісках.

«Минулої доби по наших позиціях було випущено понад 250 мін», – зазначив Андрій Лисенко. Також загострилася ситуація у районі Донецького аеропорту. На Маріупольському напрямку бойовики порушували режим тиші у Красногорівці.

«За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих серед українських військовослужбовців немає, 2 – було поранено», – повідомив полковник Лисенко.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації

Перегляньте також


02.08.2025 У Рівному відкрили новий Пункт обслуговування платників податків у приміщенні Центру надання адміністративних послуг
02.08.2025 Рівненська міська рада оголошує набір до списку присяжних Рівненського міського суду Рівненської області
02.08.2025 В Україні працює електронна черга на безоплатне ендопротезування
14.06.2025 У Рівному обговорюються проєкти регуляторних актів
14.06.2025 Цікава інформація про тролейбусний рух у Рівному
14.06.2025 На маршрути Рівного після капітального ремонту виходить тролейбус Шкода-14Тр №179
14.06.2025 Рівненська область: порушуючи правила паркування і залишаючи автівку будь-де, ви перешкоджаєте роботі працівників КАТП 1728!
03.04.2025 У Рівному на вул. Литовській завершили поточний ремонт тротуарної частини
03.04.2025 Вулицями Рівного вже курсує транспорт, який збирає пластик, скло та метал
26.03.2025 Понад три тисячі ліхтарів замінили у Рівному в рамках модернізації вуличного освітлення

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини