У Рівненській області секретарів сільських (селищних) рад навчали основних вимог законодавства у сфері цивільного захисту


09:44
01.02.2016
У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області розпочався новий навчальний рік у сфері цивільного захисту. З 25 січня по 29 січня 2015 року проводилось навчання секретарів сільських (селищних) рад області. Навчальний процес було організовано відповідно до нової програми функціонального навчання, вказівок ДСНС України, чинного законодавства України, Плану комплектування слухачами НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області на 2016 рік. В ході навчального процесу викладачі Центру розкрили поняття про режими функціонування єдиної державної системи цивільного захисту. Особливу увагу приділили режиму підвищеної готовності. Докладно проінформували про надзвичайні ситуації мирного часу, їх класифікацію за масштабами, розповсюдженням та характером явищ, вплив їх наслідків на життєдіяльність населення та суб’єктів господарювання, про можливі надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території області. Крім того була звернута увага учасників навчального процесу на приведення у відповідність плануючої документації згідно з вимогами Кодексу ЦЗ та нових законодавчих актів. Проблеми, що висвітлювались, викликали зацікавленість у слухачів, під час занять вони мали змогу поставити численні питання щодо практичного втілення у життя вимог чинного законодавства. До проведення занять з питань організації протипожежного забезпечення заходів цивільного захисту було запрошено майора служби ЦЗ Віталія Гриба, головного інспектора відділу пожежної безпеки державного нагляду управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ГУ ДСНС України у Рівненській області. Як підсумок відбувся захист індивідуальних робіт. Слухачі відповідали на тестові запитання, ще раз перевіряючи рівень тих знань та умінь, які вони отримали на курсах. За результатами навчання слухачі отримали посвідчення про функціональне навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) у сфері цивільного захисту.

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Перегляньте також


13.11.2018 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 49 осіб та ліквідували 1 тис. 225 пожеж
09.11.2018 Рівненські рятувальники перемогли в зональних змаганнях з волейболу(+фото)
09.11.2018 Рівненська область: проведено перевірку оперативного реагування рятувальників за сигналом «Збір-Аварія»(+фото)
07.11.2018 У Рівненській області рятувальники надавали допомогу по діставанню мертвого тіла з колодязя(+фото)
04.11.2018 У Рівненській області під час пожежі у багатоквартирному житловому будинку рятувальники врятували 4 мешканців будинку з низ 3 дітей(+фото)
04.11.2018 У Рівненській області дубенські рятувальники надали допомогу по підніманню коня із каналізаційного септика(+фото)
01.11.2018 У Рівненській області рятувальники деблокували тіло загиблого водія внаслідок дорожньо-транспортної пригоди(+фото)
01.11.2018 Рятувальники провели спільне тренування з органами управління та службами цивільного захисту Рівненської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту(+фото)
01.11.2018 У Рівненській області рятувальники надавали допомогу по діставанню загиблого водія скутера з під пасажирського автобуса(+фото)
01.11.2018 У Рівненській області пожежники врятували від знищення вогнем легковий автомобіль(+фото)

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини