У Рівненській області секретарів сільських (селищних) рад навчали основних вимог законодавства у сфері цивільного захисту


09:44
01.02.2016
У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області розпочався новий навчальний рік у сфері цивільного захисту. З 25 січня по 29 січня 2015 року проводилось навчання секретарів сільських (селищних) рад області. Навчальний процес було організовано відповідно до нової програми функціонального навчання, вказівок ДСНС України, чинного законодавства України, Плану комплектування слухачами НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області на 2016 рік. В ході навчального процесу викладачі Центру розкрили поняття про режими функціонування єдиної державної системи цивільного захисту. Особливу увагу приділили режиму підвищеної готовності. Докладно проінформували про надзвичайні ситуації мирного часу, їх класифікацію за масштабами, розповсюдженням та характером явищ, вплив їх наслідків на життєдіяльність населення та суб’єктів господарювання, про можливі надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території області. Крім того була звернута увага учасників навчального процесу на приведення у відповідність плануючої документації згідно з вимогами Кодексу ЦЗ та нових законодавчих актів. Проблеми, що висвітлювались, викликали зацікавленість у слухачів, під час занять вони мали змогу поставити численні питання щодо практичного втілення у життя вимог чинного законодавства. До проведення занять з питань організації протипожежного забезпечення заходів цивільного захисту було запрошено майора служби ЦЗ Віталія Гриба, головного інспектора відділу пожежної безпеки державного нагляду управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ГУ ДСНС України у Рівненській області. Як підсумок відбувся захист індивідуальних робіт. Слухачі відповідали на тестові запитання, ще раз перевіряючи рівень тих знань та умінь, які вони отримали на курсах. За результатами навчання слухачі отримали посвідчення про функціональне навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) у сфері цивільного захисту.

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Перегляньте також


24.09.2018 У Рівненській області рятувальники ліквідували загоряння легкового автомобіля(+фото)
24.09.2018 Піротехніки ДСНС Рівненщини знищили два боєприпаси часів минулих війн(+фото)
24.09.2018 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС вдосконалюють свою майстерність з ліквідації умовних пожеж(+фото)
19.09.2018 У Рівненській області під час ліквідації пожежі у житловому будинку, рятувальниками було виявлено тіло господарки
19.09.2018 У Рівненській області піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни(+фото)
18.09.2018 У Рівненській області через сильну задимленість поверхів було евакуйовано 17 мешканців багатоповерхового будинку(+фото)
18.09.2018 У Рівненській області пожежники ліквідували пожежу в прибудові підсобного приміщення Квасилівського професійного ліцею(+фото)
18.09.2018 У Рівненській області надання допомоги по відкриванню вхідних дверей квартири в якій було заблоковано одиноку жінку(+фото)
17.09.2018 Рівненські рятувальники організували для рівнян незабутнє дійство в честь свого професійного свята(+фото)
17.09.2018 Рівненські рятувальники сприяють активній дружбі між народами України та Польщі(+фото)

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини