У Рівненській області секретарів сільських (селищних) рад навчали основних вимог законодавства у сфері цивільного захисту


09:44
01.02.2016
У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області розпочався новий навчальний рік у сфері цивільного захисту. З 25 січня по 29 січня 2015 року проводилось навчання секретарів сільських (селищних) рад області. Навчальний процес було організовано відповідно до нової програми функціонального навчання, вказівок ДСНС України, чинного законодавства України, Плану комплектування слухачами НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області на 2016 рік. В ході навчального процесу викладачі Центру розкрили поняття про режими функціонування єдиної державної системи цивільного захисту. Особливу увагу приділили режиму підвищеної готовності. Докладно проінформували про надзвичайні ситуації мирного часу, їх класифікацію за масштабами, розповсюдженням та характером явищ, вплив їх наслідків на життєдіяльність населення та суб’єктів господарювання, про можливі надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території області. Крім того була звернута увага учасників навчального процесу на приведення у відповідність плануючої документації згідно з вимогами Кодексу ЦЗ та нових законодавчих актів. Проблеми, що висвітлювались, викликали зацікавленість у слухачів, під час занять вони мали змогу поставити численні питання щодо практичного втілення у життя вимог чинного законодавства. До проведення занять з питань організації протипожежного забезпечення заходів цивільного захисту було запрошено майора служби ЦЗ Віталія Гриба, головного інспектора відділу пожежної безпеки державного нагляду управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ГУ ДСНС України у Рівненській області. Як підсумок відбувся захист індивідуальних робіт. Слухачі відповідали на тестові запитання, ще раз перевіряючи рівень тих знань та умінь, які вони отримали на курсах. За результатами навчання слухачі отримали посвідчення про функціональне навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) у сфері цивільного захисту.

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Перегляньте також


08.01.2019 Рівненські рятувальники надали допомогу пасажирам міжнародного рейсового автобуса сполученням Познань-Київ-Харків(+фото)
08.01.2019 У Рівненській області під час ліквідації пожежі у приватному будинку пожежники виявили тіло власника оселі(+фото)
08.01.2019 У Рівненській області рятувальники надавали допомогу по деблокуванню загиблого пасажира з понівеченого автомобіля(+фото)
06.01.2019 Рівненські пожежники врятували золотистого ретривера з п’ятиметрового коллектора(+фото)
06.01.2019 У Рівненській області рятувальники надавали допомогу по буксируванню легкового автомобіля, який з’їхав у кювет та перекинувся(+фото)
06.01.2019 Рівненська область: через ускладненні погодні умови рятувальники працюють спільно з екстреними службами області у посиленому режимі з метою не допущення заторів на автошляхах.(+фото)
30.12.2018 Рівненська область: рятувальники ліквідували пожежу у автобусі "БАЗ"(+фото)
26.12.2018 У Рівненській області рятувальники ліквідували пожежу у господарчій будівлі(+фото)
25.12.2018 У Рівненській області рятувальники ліквідували пожежу в господарчій будівлі(+фото)
22.12.2018 Рівненська область: за добу рятувальники тричі надавали допомогу учасникам дорожнього руху по буксируванню транспортних засобів(+фото)

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини