На Рівненщині зростає кількість хворих на грип та ГРВІ


06:31
14.01.2016
Ріст захворювання на грип та ГРВІ для першої декади січня не характерне, стверджують лікарі.

Тому закликають бути обережними, уникати переохолоджень та великих скупчень людей.

Тим часом кількість хворих на ці недуги постійно збільшується. Тільки за минулий тиждень на грип та ГРВІ в області захворіло понад шість тисяч людей, більшість з яких – діти. Найближче до епідпорогу – Сарненський, Радивилівський райони та місто Рівне.

Під час лабораторних досліджень на Рівненщині підтвердили сім випадків каліфорнійського грипу, що є особливо небезпечним, адже дає ускладнення. Такий вид грипу у першу чергу вражає молодих людей працездатного віку. Тому цим категоріям треба бути особливо обережними.

Грип та ГРВІ: що робити, щоб вберегтися

Як зазначають медики, в області акумульовані усі сили для надання необхідної ургентної допомоги. Зокрема, в лікарнях Рівненщини підготували госпітальні бази та спеціальну медапаратуру. Також в аптеках є достатня кількість протигрипозних, імуностимулюючих препаратів, а також необхідний запас дезінфікуючих засобів, термометрів та марлевих масок.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації

Перегляньте також


02.08.2025 У Рівному відкрили новий Пункт обслуговування платників податків у приміщенні Центру надання адміністративних послуг
02.08.2025 Рівненська міська рада оголошує набір до списку присяжних Рівненського міського суду Рівненської області
02.08.2025 В Україні працює електронна черга на безоплатне ендопротезування
14.06.2025 У Рівному обговорюються проєкти регуляторних актів
14.06.2025 Цікава інформація про тролейбусний рух у Рівному
14.06.2025 На маршрути Рівного після капітального ремонту виходить тролейбус Шкода-14Тр №179
14.06.2025 Рівненська область: порушуючи правила паркування і залишаючи автівку будь-де, ви перешкоджаєте роботі працівників КАТП 1728!
03.04.2025 У Рівному на вул. Литовській завершили поточний ремонт тротуарної частини
03.04.2025 Вулицями Рівного вже курсує транспорт, який збирає пластик, скло та метал
26.03.2025 Понад три тисячі ліхтарів замінили у Рівному в рамках модернізації вуличного освітлення

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини