За одержання хабара у сумі 400 дол США судитимуть начальника відділу пенітенціарної установи Рівненщини


08:54
25.11.2015
Слідчим відділом прокуратури Рівненської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди начальником відділу однієї із пенітенціарних установ області.

Обвинувальний акт разом із укладеною між прокурором та підозрюваним угодою про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України, скеровано до Рівненського районного суду для розгляду.

- Майора внутрішньої служби правоохоронці викрили 28.10.2015 під час одержання у своєму робочому кабінеті 400 дол США від засудженого за сприяння у вирішенні питання щодо умовно-дострокового звільнення, - повідомив заступник прокурора області Андрій Боровик.

Санкція статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі спеціальною конфіскацією.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Tweet

Перегляньте також


27.03.2025 Департамент соціальної політики Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір проєктів
24.03.2025 Засідання Комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України Рівненської міської територіальної громади відбулося 19 березня
23.03.2025 Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян провів прийом громадян з особистих питань
07.05.2019 Рівнян запрошують 8 травня зустріти «Першу хвилину миру»
28.03.2019 Журналісти Рівненщини можуть позмагатися за премію імені Івана Франка
23.11.2018 Домашнє насильство: у Рівному розкажуть про нові форми протидії
05.10.2018 На Рівненщині капітально ремонтують об’єкт соціального захисту населення
03.10.2018 «Духовні ранки» проводитимуть на Рівненщині щомісяця
26.09.2018 Гуманітарний вантаж з Дубровиччини – для дітей зі сходу України
25.09.2018 На Рівненщині почали видавати «пакунки малюка»

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини