На Рівненщині виділено півмільйона гривень для підтримки сільських громад


05:06
21.07.2015
Капітальний ремонт системи опалення, заміна газових котлів на твердопаливні, старих вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення фасадів у школах, дитячих садках та амбулаторіях. А ще облаштування вуличного освітлення зі світлодіодними лампами та будівництво водопроводу. Такі мікропроекти будуть реалізовані у восьми районах Рівненщини до кінця року. Адже місцеві громади долучилися до проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Про це йшлося під час засідання обласної координаційної ради Проекту.

За словами голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова, проект ЄС/ПРООН в області діє з 2008 року. Загалом в його рамках реалізовано близько сотні соціальних проектів загальною сумою більше 16 мільйонів гривень.

З минулого року стартував третій етап проекту, що спрямований на покращення інфраструктури села. Під час його реалізації упродовж трьох років планують втілити близько 32 проектів у восьми районах області.

«Цьогоріч область вперше змогла долучитися до співфінансування проектів, поданих громадами. Для цих цілей з обласного бюджету виділено близько півмільйона гривень. Це вдалося зробити завдяки фінансовій децентралізації, ініційованій Президентом. Гроші буде розподілено між 19 громадами з восьми районів, в яких вже до кінця року будуть втілені мікропроекти», - розповів Віталій Чугунніков.

За словами координаторів Проекту, за поданими мікропроектними пропозиціями Рівненщина посіла друге місце у загальноукраїнському рейтингу. Такого результату вдалося досягнути у результаті тісної співпраці з громадськими організаціями.

Загалом у Дубенському, Острозькому Володимирецькому, Березнівському, Демидівському, Костопільському, Млинівському та Корецькому районах реалізовуватимуться по чотири проекти.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації

Перегляньте також


20.09.2025 Матеріальна підтримка Захисників України: одноразову допомогу від Рівненської громади отримають 62 військовослужбовці
02.09.2025 Вперше у Рівному! Відкрито реєстрацію на Нова пошта Рівне Напівмарафон!
02.09.2025 Рівненська міська рада та Громадська організація «Добробат» підписали Меморандум про співпрацю
26.03.2025 Департамент соціальної політики Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір проєктів
24.03.2025 Засідання Комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України Рівненської міської територіальної громади відбулося 19 березня
23.03.2025 Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян провів прийом громадян з особистих питань
07.05.2019 Рівнян запрошують 8 травня зустріти «Першу хвилину миру»
28.03.2019 Журналісти Рівненщини можуть позмагатися за премію імені Івана Франка
23.11.2018 Домашнє насильство: у Рівному розкажуть про нові форми протидії
05.10.2018 На Рівненщині капітально ремонтують об’єкт соціального захисту населення

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини