У Рівненській області міліціонери спалили наркотики


08:59
27.03.2015
Близько 7 тисяч рослин маку, та понад 10 найменувань різноманітних наркотичних засобів у вигляді рослин, таблеток, порошків і рідини у шприцах згоріли у печі.

Наркотичні речовини зберігались як речові докази, доки тривали кримінальні провадження. Лише з початку 2015 року правоохоронці Рівненщини закрили понад 70 кримінальних проваджень, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.

Знищення дурману контролювала спеціальна комісія із числа працівників УМВСУ та УСБУ в Рівненській області.

СЗГ УМВС України

в Рівненській області

Перегляньте також


18.02.2021 Рівненські поліцейські викрили шахрайську «схему», організовану арештантами СІЗО
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські викрили жителя Дубенського району на крадіжці кабелю
18.02.2021 У поліції розслідується п’ять кримінальних проваджень щодо рівненської стоматологині
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські встановлюють причини ДТП, у якій травмувалась малолітня 
16.02.2021 У Рівненській області поліцейський офіцер громади викрив неповнолітнього на крадіжці електроінструментів
16.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили майже півтори тисячі пачок безакцизних цигарок  
16.02.2021 Рівненська область: у трьох районах області виготовляли та роздавали світловідбиваючі стрічки 
15.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили понад 22 тонни фальсифікованого спирту
29.01.2021 Рівненська область: поліцейські області продовжують посилену боротьбу із реалізацією фальсифікованого алкоголю та самогоноварінням
29.01.2021 На Рівненщині слідчі скерували до суду кримінальне провадження за фактом розкрадання трьох мільйонів бюджетних коштів

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини