На Рівненщині міліціонери затримали крадія на місці злочину


08:22
22.03.2015
21 березня, о пів на сьому ранку до міліції повідомили, що в церкву на вулиці Гончара у Здолбунові проникли невідомі особи. За лічені хвилини правоохоронці знайшли зловмисника, який ховався у шафі.

Міліціонери встановили, що 36-річний Олег, громадянин республіки Молдова, напередодні зайшов до церкви під час вечірнього богослужіння, - повідомив заступник начальника УМВС Володимир Голубош. – Дочекавшись, поки усі вийдуть, а храм зачинять, зловмисник вийшов зі схованки. Олег пошкодив замки скриньок для пожертв та забрав звідти усі кошти.

Намагаючись вийти із церкви, чоловік підпалив бокові двері храму, у місці знаходження замка. Прихожанин, який в той час знаходився неподалік, побачив дим і повідомив настоятеля церкви. Зайшовши у приміщення церкви, вони помітили, що у храмі є хтось сторонній, і негайно зателефонували до міліції.

За лічені хвилини правоохоронці біля вівтаря виявили Олега, який ховався у шафі з церковним одягом. Він тримав у руках пакет з грошима у сумі понад 2200 гривень.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 15, частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (замах на крадіжку). Зловмиснику вже повідомлено про підозру та затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Правоохоронці проводять перевірку щодо причетності Олега до скоєння інших злочинів на території Рівненщини та суміжних областей.

СЗГ УМВС України

в Рівненській області

Перегляньте також


18.02.2021 Рівненські поліцейські викрили шахрайську «схему», організовану арештантами СІЗО
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські викрили жителя Дубенського району на крадіжці кабелю
18.02.2021 У поліції розслідується п’ять кримінальних проваджень щодо рівненської стоматологині
18.02.2021 У Рівненській області поліцейські встановлюють причини ДТП, у якій травмувалась малолітня 
16.02.2021 У Рівненській області поліцейський офіцер громади викрив неповнолітнього на крадіжці електроінструментів
16.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили майже півтори тисячі пачок безакцизних цигарок  
16.02.2021 Рівненська область: у трьох районах області виготовляли та роздавали світловідбиваючі стрічки 
15.02.2021 На Рівненщині поліцейські вилучили понад 22 тонни фальсифікованого спирту
29.01.2021 Рівненська область: поліцейські області продовжують посилену боротьбу із реалізацією фальсифікованого алкоголю та самогоноварінням
29.01.2021 На Рівненщині слідчі скерували до суду кримінальне провадження за фактом розкрадання трьох мільйонів бюджетних коштів

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини