У Рівненській області засуджено викладача коледжу, що оцінив вступ абітурієнта на навчання в 1 тис дол США


06:01
13.12.2014
Прокуратурою Рівненської області забезпечено участь у розгляді судом обвинувального акта стосовно викладача одного із коледжів Рівненщини, який вчинив кримінальне правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Встановлено, що свою послугу, яка полягала у зарахуванні вступника на державну форму навчання, викладач – секретар приймальної комісії вищого навчального закладу оцінив у 1 тис дол США. Його було викрито правоохоронними органами під час одержання цих коштів у липні 2014 року під час вступної кампанії.

«У ході досудового розслідування підозрюваний повністю визнав вину у вчиненні інкримінованого злочину та уклав з прокурором угоду про визнання винуватості»,— повідомив державний обвинувач, старший прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Рівненської області Андрій Бабич.

«Згідно з вироком суду викладачу призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1 тис неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 17 тис грн. А також останнього позбавлено права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій, строком на 3 роки», - зазначив прокурор.

Вирок суду в законну силу ще не вступив. Учасники судового процесу мають право на його оскарження в передбачений законом термін.

Прес-служба прокуратури області

Перегляньте також


20.09.2025 Матеріальна підтримка Захисників України: одноразову допомогу від Рівненської громади отримають 62 військовослужбовці
02.09.2025 Вперше у Рівному! Відкрито реєстрацію на Нова пошта Рівне Напівмарафон!
02.09.2025 Рівненська міська рада та Громадська організація «Добробат» підписали Меморандум про співпрацю
26.03.2025 Департамент соціальної політики Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір проєктів
24.03.2025 Засідання Комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України Рівненської міської територіальної громади відбулося 19 березня
23.03.2025 Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян провів прийом громадян з особистих питань
07.05.2019 Рівнян запрошують 8 травня зустріти «Першу хвилину миру»
28.03.2019 Журналісти Рівненщини можуть позмагатися за премію імені Івана Франка
23.11.2018 Домашнє насильство: у Рівному розкажуть про нові форми протидії
05.10.2018 На Рівненщині капітально ремонтують об’єкт соціального захисту населення

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини