Історія маленької Катрусі


15:38
26.04.2014

Історія крихітної Катрусі не залишає байдужим тих, хто дізнається деталі її маленького життя. Батьки залишили дівчинку в пологовому будинку й відмовились від неї, пише ЧаРівне.

Катруся народилася на 25 тижні вагітності з вагою 670 грам. Зараз дитина знаходиться у відділенні неонатології Рівненської обласної дитячої лікарні, нею опікуються місцеві волонтери. Чи не щодня її відвідують, приносять ліки, одяг та необхідні речі просто небайдужі рівняни. Наразі дитина активно набирає вагу,  і вже  важить 3 кілограми. Лікарі, які врятували життя дитинки протягом усіх 5-ти місяців робили все можливе аби Катруся жила.

Втім, зараз волонтери, які опікуються Катею б`ють на сполох: дівчинку на наступному тижні збираються переводити у дитячий будинок, а це загрожує її здоров`ю.

Рівнянка Наталія Кравчук, мама двох діток. Щодня вона частину своєї материнської любові розділяє з Катрусею і вірить, що дівчинка обов’язково одужає і знайде свою родину. Зараз Наталія активно бореться, аби дитина змогла ще деякий час залишитись у лікарні.

- Малеча тримається за життя, хоч перенесла операцію на кишківнику та зупинку дихання. Якщо дитиною не займатись зараз, вона ризикує залишитись інвалідом на все життя, - ділиться Наталія Кравчук.- Я готова щодня ходити до чиновників, аби змусити їх дозволити цій сім`ї всиновлення. Родина, яка має досвід виховання недоношених діток вже готова забрати дитину і дати їй свою любов, допомогти одужати й вирости. 

Про те, що Катрусю готують перевести до дитячого будинку волонтери дізнались випадково. Зараз вони борються за те, аби не допустити цього. Адже будь-яка хвороба чи інфекція може заподіяти шкоду здоров`ю дитини.

Зі своєї сторони начальник служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому Андрія Міщеня запевняє, що процес усиновлення знаходиться на його особистому контролі. І вже наступного тижня Катруся побачиться з родиною, яка виявила бажання її всиновити.

- Так, як від дитини відмовились усі усиновителі, що були на черзі у м. Рівне, ми переведемо Катрусю на обласний облік. У понеділок проведемо зустріч-знайомство з потенційними батьками. Якщо ж вони виявлять бажання всиновити дитину, ми всіляко в визначених законом термінах їм сприятимемо у цьому.

Попереду у Катрусі, усиновителів, медиків, які доглядають за дівчинкою чимало зустрічей, знайомств і безперечно клопотів. Утім, волонтери сподіваються, що для  родини ця дитина стане справжньою втіхою, а малечі майбутні батьки допоможуть зростати здоровою.

 

Оксана КРАВЕЦЬ, ЧаРівне.

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини