У Рівному п’ятеро афганців отримали квартири


17:32
15.02.2014

Торік вдалося завершити проблемний довгобуд у Рівному на вулиці Черняка-Дундича, 4/5. В зведення багатоповерхівки свого часу інвестували держкошти. Тож після здачі об'єкта, ключі від осель у новобудові одержали п'ятеро воїнів-інтернаціоналістів. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

За останні роки афганцям купили ще 11 квартир. Їх придбання профінансували з держскарбниці за цільовою бюджетною програмою "Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів". Загалом Рівненщина отримала на ці цілі більше 3 мільйонів гривень. Тож завдяки держінвестиціям вдалося виконати президентське завдання щодо підтримки цієї категорії пільговиків і купити афганцям квартири в Рівному, Кузнецовську та в селищі міського типу Гоща.

Водночас, аби пришвидшити вирішення житлових проблем воїнів-інтернаціоналістів, голова облдержадміністрації Василь Берташ зініціював виділення для них земельних ділянок. Це прописали у відповідному меморандумі. Виконуючи доручення очільника області, для афганців відвели масив поблизу Рівного. Відтак, пільговики обласного центру отримали 142 ділянки. Зокрема, земельні наділи одержали учасники бойових дій, інваліди війни, а також сім'ї загиблих і померлих воїнів-інтернаціоналістів.

 

 

Перегляньте також


20.09.2025 Матеріальна підтримка Захисників України: одноразову допомогу від Рівненської громади отримають 62 військовослужбовці
02.09.2025 Вперше у Рівному! Відкрито реєстрацію на Нова пошта Рівне Напівмарафон!
02.09.2025 Рівненська міська рада та Громадська організація «Добробат» підписали Меморандум про співпрацю
26.03.2025 Департамент соціальної політики Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір проєктів
24.03.2025 Засідання Комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України Рівненської міської територіальної громади відбулося 19 березня
23.03.2025 Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян провів прийом громадян з особистих питань
07.05.2019 Рівнян запрошують 8 травня зустріти «Першу хвилину миру»
28.03.2019 Журналісти Рівненщини можуть позмагатися за премію імені Івана Франка
23.11.2018 Домашнє насильство: у Рівному розкажуть про нові форми протидії
05.10.2018 На Рівненщині капітально ремонтують об’єкт соціального захисту населення

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини