У Рівненській області за створення нових робочих місць - компенсація роботодавцю


10:49
11.01.2014

З метою стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць Законом України «Про зайнятість населення» передбачена виплата їм компенсації витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Визначено більше 180 пріоритетних видів економічної діяльності у сільському господарстві, переробній промисловості, будівництві, оптовій та роздрібній торгівлі, транспорті тощо, в яких суб’єктам малого підприємництва надається компенсація витрат єдиного внеску при працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.

Однією із перших в Сарненському районі скористалася новою послугою Марина Бильчик. Це молодий завзятий підприємець, яка розпочала свою справу у 2010 році та зайнялась виробництвом хліба, хлібобулочних і борошняних виробів. З розширенням виробництва у Марини Миколаївни виникла потреба у збільшенні чисельності найманих працівників. За допомогою в укомплектуванні нових робочих місць роботодавець звернулася до районного центру зайнятості. Безробітний житель села Немовичі Сергій Титечко погодився на пропозицію працювати пекарем. Спеціалісти відділу взаємодії з роботодавцями запропонували роботодавцю послугу з компенсації єдиного внеску.

Нова послуга корисна не лише роботодавцям, а й шукачам роботи, оскільки стимулює керівників підприємств та приватних підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й офіційно оформлювати працівників, виплачуючи їм легальну заробітну плату та забезпечуючи усі соціальні гарантії.

Довідково: послугою державної служби зайнятості щодо отримання компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в Сарненському районі протягом 2013 року скористалися шість роботодавців. Серед працевлаштованих таким чином безробітних п’ятеро належать до соціально вразливих категорій населення.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості

Перегляньте також


20.09.2025 Матеріальна підтримка Захисників України: одноразову допомогу від Рівненської громади отримають 62 військовослужбовці
02.09.2025 Вперше у Рівному! Відкрито реєстрацію на Нова пошта Рівне Напівмарафон!
02.09.2025 Рівненська міська рада та Громадська організація «Добробат» підписали Меморандум про співпрацю
26.03.2025 Департамент соціальної політики Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір проєктів
24.03.2025 Засідання Комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України Рівненської міської територіальної громади відбулося 19 березня
23.03.2025 Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян провів прийом громадян з особистих питань
07.05.2019 Рівнян запрошують 8 травня зустріти «Першу хвилину миру»
28.03.2019 Журналісти Рівненщини можуть позмагатися за премію імені Івана Франка
23.11.2018 Домашнє насильство: у Рівному розкажуть про нові форми протидії
05.10.2018 На Рівненщині капітально ремонтують об’єкт соціального захисту населення

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини