На Рівненщині інформація про скоєння крадіжок за добу


16:10
10.01.2014

За добу до міліції надійшло 14 повідомлень про скоєння крадіжок. За 13 фактами відкрито кримінальні провадження за статтею 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Про деякі з них:

— 30-річна Алла з Сарн повідомила до міліції, що з її квартири невідомі особи викрали золоті вироби. Потерпіла залишила житло незамкненим без нагляду. Сума збитку становить близько п’яти тисяч гривень.

— До міліції повідомив 26-річний рівнянин Андрій, що невідомі особи проникли до його автомобіля, який знаходився на вулиці Шухевича та викрали гроші. Зловмисники проникли до автівки, пошкодивши двері з боку водія. Сума збитку становить близько 170 гривень.

— Міліціонери встановили, що крадіжку грошей 74-річної мешканки Дубровицького району скоїла 32-річна місцева жителька. Кошти знаходились в шафі будинку за місцем проживання пенсіонерки. Сума збитку становить близько 4200 гривень.

СЗГ УМВС України

в Рівненській області

Перегляньте також


20.09.2025 У Млинові під час будівльних робіт викрали барсетку з грішми: поліцейські оперативно викрили зловмисника
20.09.2025 Викрав у клієнта служби таксі майже 150 тисяч гривень: здолбунівські оперативники викрили зловмисника
20.09.2025 Поліцейські завітали до рівненського ліцею: емоції, корисна інформація та справжній чотирилапий герой
20.09.2025 60 діб під вартою: суд обрав запобіжний захід жителю Рівненського району, який вбив знайомого(+фото)
11.09.2025 У Рівному поліцейські затримали двох осіб, які на одному з ринків підпалили кіоск
11.09.2025 Врятовані із пекла: поліцейські Рівненщини зустріли 15-й евакуаційний потяг із Донеччини
11.09.2025 Обікрав магазин на Сарненщині: зловмисник на час слідства перебуватиме під вартою
11.09.2025 У Рівненській області 6 років за ґратами проведе зловмисник за збут канабісу у Дубенському районі
11.09.2025 Заколов вилами собаку: за фактом жорстокого поводження з твариною перед судом постане житель Сарненського району(+фото)
11.09.2025 На Рівненщині попрощалися із загиблим на війні бійцем стрілецького батальйону поліції Рівненщини Сергієм Мовчуном

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини