Рятувальники Рівненщини закликають краян бути обережними на кризі


14:29
12.12.2013

З настанням зимового періоду зростає ймовірність нещасних випадків на водних об’єктах, особливо на льоду. Для запобігання даних випадків слід дотримуватись заходів безпеки та надання першої допомоги потерпілим. Про це повідомив провідний фахівець відділу цивільного захисту Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області Ігор Сас.

Перш за все без потреби не виходьте на лід. Перш ніж ступити на лід, дізнайтесь про товщину льодового покриву, адже у різних місцях річок та приток товщина криги може бути різною. При переході замерзлої водойми необхідно користуватись обладнаними льодовими переправами, або прокладеними стежками. Категорично забороняється перевіряти міцність льоду ударами ніг.

Надання допомоги людині, яка провалилася під лід, потребує зібраності та виваженості у діях. Перш за все протягніть потерпілому дошку, довгу жердину, палицю, мотузку, зв’язані паски тощо. Якщо вам все ж необхідно вийти на лід для надання допомоги, то ляжте на лід і повзіть по поверхні, штовхаючи рятувальний засіб перед собою, або кидаючи вперед мотузку чи пасок. Добре якщо ви одягнете на себе рятувальний жилет. Витягнувши потерпілого у безпечне місце, викличте "швидку" допомогу та надайте першу допомогу необхідну при охолодженні організму.

Перш за все потрібно загорнути потерпілого у сухий теплий одяг. Не намагайтесь зігріти його тіло дуже швидко, не занурюйте потерпілого у теплу воду, бо швидке обігрівання може викликати серцеві проблеми. Прикладіть до тіла гарячу грілку чи пляшку з теплою водою. Якщо потерпілий не знепритомнів, дайте попити йому теплої води або чаю.

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини