У Рівному покажуть "Жагу колекціонування"


13:01
21.10.2013

30 жовтня о 17:00 у арт - кафе "Salvador Dali", відбудеться  відкриття виставки "Жага колекціонування" та зустріч з автором, відомим українським фотохудожником Вадимом Козловським.

Вадим Козловський – фотохудожник з Вінниці, член Національної спілки фотохудожників України з моменту її заснування у 1989 році, член Художньої ради спілки. З 80-х років минулого століття він бере участь у численних вітчизняних та зарубіжних конкурсах (загалом до півтори сотні у 35 країнах світу).

У 1997 році нагороджений почесним званням художника Міжнародної федерації фотомистецтва при ЮНЕСКО. У 1991 році організував перший в історії незалежної України міжнародний конкурс творчої фотографії. Вадим Козловський неодноразово брав участь у групових та індивідуальних виставках в Україні та за кордоном.

Вхід вільний

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини