В селі на Рівненщині збудують будинок культури за 12 мільйонів гривень


11:14
30.09.2013

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації 20 вересня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Фірма Опорядрембуд» на реконструкцію будинку культури в селі Великий Мидськ Костопільського району. Вартість угоди склала 11,97 млн грн. Про це повідомляє портал "Наші гроші" з посиланням на «Вісник державних закупівель».

До кінця наступного року коштом держбюджету приміщення повинні повністю розібрати разом із фундаментом, натомість збудувати нове. У вартість замовлення також входить придбання сантехніки й меблів, благоустрій та озеленення території.

Фірму «Опорядрембуд» заснували у 2006 р. Тамара Дубас, дружина голови правління ПАТ «Рівнегаз» депутата Рівненської облради Петра Дубаса, Роман Мельник (вийшов у липні 2012р.) і Любов Ясельська. Цього року фірму перереєстрували на Ірину Максимчук та Оксану Ляльчук.

Ляльчук до 2013 р. також була співвласницею «Рівнеагроспецмонтаж» («РАСМ»), – єдиного конкурента «Опорядрембуду» на цьому конкурсі. Також до цього року співзасновником «РАСМу» був Петро Торгун – заступник Петра Дубаса по «Рівнегазу». Наразі власниками «РАСМ» є її директор – вищевказаний Роман Мельник, а також Валентин і Віра Лопачуки, котрі упродовж багатьох років були зареєстровані у сусідніх будинках з подружжям Дубасів.

Обидві фірми-конкуренти прописані за однією адресою: м. Рівне, вул. Будівельників,7. Окрім того у витязі з ЄДР в обох вказаний спільний контактний телефон – 24-21-25.

За даними «ВДЗ», за останні п’ять років «Опорядрембуд» виграв тендерів 181,34 млн грн., «РАСМ» – на 220,95 млн грн.

Докладніше про історичні зв’язки цих та інших компаній з Дубасами тут.

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини