День Європи у Рівному - Програма заходів


15:04
17.05.2013

У суботу, 18 травня, у Рівному відзначатимуть День Європи. Це свято вже стало традиційним та відзначається в Україні вже десятий рік поспіль щорічно у третю суботу травня. Портал «ЧаРівне.інфо» пропонує вашій увазі програму загальноміських заходів святкування Дня Європи у Рівному:

Субота, 18 травня:
 

10.00-10.30 - «Європейський парад» за участі міського голови Рівного, Генеральних Консулів Республіки Польща та членів міських шкільних європейських клубів, де кожна школа презентує певну країну-члена ЄС, національних товариств і общин Рівненщини.

Місце проведення: вул. Соборна (від майдану Магдебурзького Права до майдану Незалежності)

10.30-10.45 - Офіційне відкриття міським головою Днів Європи у Рівному та нагородження переможців Європейської олімпіади.

Місце проведення: майдан Незалежності

10.45-11.30 – Концертно-розважальна програма на майдані.

Місце проведення: майдан Незалежності

Також впродовж усього дня у Рівному відбуватимуться:

* „Європейське містечко” на майдані Незалежності - національні майданчики від держав-членів ЄС та інших європейських країн за участі шкільних європейських клубів, національних товариств та общин Рівненщини, що презентуватимуть культуру, традиції країн ЄС тощо.

Місце проведення: майдан Незалежності

* Публічні дебати з Послами, Генеральними Консулами, представниками Посольств і Консульств країн-членів ЄС та представниками української влади.

Місце проведення: майдан Незалежності

* Розповсюдження інформаційних листівок з короткою інформацією про ЄС і про міста-партнери Рівного.

Місце проведення: майдан Незалежності.

Окрім цього, впродовж п`яти днів – з 17 до 21 травняДні Європи у Рівному відзначатимуться і у Рівненському міському Палаці дітей та молоді (вул. Кн. Володимира, 10) в рамках реалізації Міжнародного проекту «Дні Європи в Рівному «За Європейським часом».

Ці заходи мають на меті розповсюдження досвіду роботи ПДМ з надання позашкільної освіти, сприяння розвитку якісних систем підтримки громадської молодіжної діяльності, налагодження культурних, волонтерських зв’язків з освітніми і культурними організаціями з міст-партнерів м. Рівного та членів ЕАІСУ, з молодіжними громадськими організаціями країн ЄС тощо.

Заходи Днів Європи у Рівному «За Європейським часом», які проводитиме ПДМ:

17-19 травня:
 

Польський мистецький проект «Дороги майстрів, стежини учнів» під патронатом Генерального Консула Республіки Польща в Україні п. Ярослава Дрозда, Президента м. Дамброва Гурніча п. Збігнева Подрази, Президента м. Катовіце п. Пьотра Ужока, Маршала Сілезького воєводства п. Мирослава Секула.

П’ятниця, 17 травня:
 

15:00 – Відкриття виставки творчих робіт представників молодіжного осередку творчої праці м. Дамброва Гурніча та Академії мистецтв м. Катовіце.

Місце проведення: виставкові площі Рівненського обласного краєзнавчого музею

16:00 – Майстер-класи з техніки холодного батику, паперової пластики, декупажу, декорування різноманітними матеріалами для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Місце проведення: Рівненський обласний краєзнавчий музей

19:00 - Майстер-класи з техніки холодного батику, паперової пластики, декупажу, декорування різноманітними матеріалами для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Місце проведення: ПДМ

18-21 травня:
 

ІІІ етап Міжнародного освітнього франко-російсько-італійсько-українського проекту «Соціалізація молоді: від освіти формальної до неформальної» в рамках молодіжної програми ЄС «Молодь в дії».

Місце проведення: ПДМ та загальноосвітні навчальні заклади міста та області

Субота, 18 травня:
 

13:00 - ІІІ Міжнародна фольклорна толока «Фестини Дружби», що включає концерти «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Дружба», «Народного художнього колективу» молодіжного оркестру народної музики ПДМ і дитячого фольклорного ансамблю LUBOVNANCEK (м. Стара Любавна, Словаччина).

Місце проведення: глядацька зала ПДМ

16:00 - Етнофестини з нагоди 30-річного ювілею «Народного художнього колективу» молодіжного фольклорного гурту «Веснянка» за участі фольклорного колективу ШНМОД ім. Віктора Захарченка (м. Краснодар, Росія), фольклорного гурту с. Старі Коні (Зарічненський район), підготовчого гурту ЕКЦ Рівненського ПДМ та гурту «Лісова пісня».

Місце проведення: майдан перед ПДМ

20:00 – Концерт «Під небом Рівного» за участі «Народного художнього колективу» молодіжного камерного оркестру та «Народного художнього колективу» молодіжного джаз-оркестру.

Місце проведення: майдан перед ПДМ

Неділя, 19 травня:
 

10:00 - Міжнародний майстер-клас із сучасних інтелектуальних ігор «Батьки і діти» з нагоди 20-річчя спортивної Школи інтелектуальних ігор за участю представників Нідерландів, Польщі та України.

Місце проведення: зала масових заходів ПДМ

12:00 - Молодіжний брифінг «Молодь та неформальна освіта» за участю учнівської молоді ПДМ та представників громадських організацій міста.

Місце проведення: театр-студія ПДМ

Організатори запрошують усіх рівнян та гостей міста на святкування Дня Європи у Рівному та обіцяють, що буде цікаво та весело!

Марина НАЗАРЧУК, charivne.info

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини