В Івано-Франківську затримали жвох наркоторговців
17:09
23.04.2010
оперативники підрозділу боротьби з незаконним обігом наркотиків минулої доби викрили двох осіб, які збували наркотичні засоби. Зокрема, задокументовано факт реалізації 30-річним мешканцем обласного центру пакетика з марихуаною. Згодом у його помешканні правоохоронці вилучили ще 20 грамів цього ж наркозілля, яке зберігалося з метою подальшого продажу.
В іншому випадку у скоєнні наркозлочину підозрюється 29-річний місцевий житель. Цей молодий чоловік, як виявилося, торгував наркотиком закордонного виробництва “Субітекс”. Під час затримання у нього вилучено певну кількість цієї речовини, а також здобуті злочинним шляхом кошти. Щодо затриманих вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.
СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області