“Рівнебуд” повернула у державну власність гуртожиток


07:14
29.04.2009
АТЗТ фірма “Рівнебуд” повернула у державну власність гуртожиток по вул. Відінській,27 у Рівному. Товариство залишило за собою лише власні службові та технічні приміщення, розташовані на 1 поверсі та у підвалі.
Згідно акту приймання-передачі, підписаного 27 квітня 2009 року Головою правління АТЗТ Олександром Люльчиком та начальником регіонального відділення ФДМУ по Рівненській області Валерієм Марчевським, фактично у державну власність передані лише трохи більше 650 квадратних метрів гуртожитку.
Річ у тім, що у 2000 році три чверті площ гуртожитку, де проживає 45 сімей, було реконструйовано під житловий будинок і приватизовано самими ж мешканцями. Ще частина приміщень була викуплена – також мешканцями - у приватну власність.
Частину будівлі, переданої у державну власність, заселяє майже півсотні мешканців. Саме ці люди неодноразово зверталися до регіонального відділення з проханням посприяти поверненню їх гуртожитку у державну власність.
Тепер на часі, за словами Валерія Марчевського, створення громадської організації, яка би займалася утриманням будинку. Технічний стан гуртожитку по вул. Відінській,27 у Рівному, який свого часу увійшов до статутного фонду “Рівнебуду”, нині у задовільному стані, — повыдомили з РВ ФДКМУ. 

Перегляньте також


20.09.2025 Матеріальна підтримка Захисників України: одноразову допомогу від Рівненської громади отримають 62 військовослужбовці
02.09.2025 Вперше у Рівному! Відкрито реєстрацію на Нова пошта Рівне Напівмарафон!
02.09.2025 Рівненська міська рада та Громадська організація «Добробат» підписали Меморандум про співпрацю
26.03.2025 Департамент соціальної політики Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір проєктів
24.03.2025 Засідання Комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України Рівненської міської територіальної громади відбулося 19 березня
23.03.2025 Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян провів прийом громадян з особистих питань
07.05.2019 Рівнян запрошують 8 травня зустріти «Першу хвилину миру»
28.03.2019 Журналісти Рівненщини можуть позмагатися за премію імені Івана Франка
23.11.2018 Домашнє насильство: у Рівному розкажуть про нові форми протидії
05.10.2018 На Рівненщині капітально ремонтують об’єкт соціального захисту населення

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини