Інтерактивна карта м.Рівне - новий інтернет-проект для гостей обласного центру


20:52
10.03.2010

Від сьогодні інтернет-простір м. Рівне поповнився ще одним ресурсом - віртуальною он-лайн картою міста map.rv.ua, на якій кожен відвідувач може позначити місце, яке є привабливим з точки зору туризму, бізнесу, або яке є просто цікавим для мешканців чи гостей обласного центру. Створена за допомогою сучасних технологій, інтернет-мапа дозволяє переглянути як план міста, так і супутникові фотографії м. Рівне.

- Це перша рівненська інтернет-мапа, яка дозволяє не тільки переглянути інформацію про місто чи знайти потрібну вулицю або будинок, а й дає змогу відвідувачам сайту позначити пам'ятку архітектури, місце відпочинку та й просто магазин або фірму для того, щоб її змогли знайти гості міста, або й самі рівняни. Крім того, ми інтегрували віртуальну мапу з порталом "Центр бізнесу м. Рівне", на якому користувачі сайту зможуть залишити відгуки про компанії, які представлені на map.rv.ua, - розповів один з піонерів інтернет-бізнесу на Рівненщині та власник сайту map.rv.ua Роман Стоянович, - Крім того, на відміну від багатьох інших, схожих за функціональністю ресурсів, додання компанії у віртуальну карту Рівного безкоштовне. Найближчим часом плануємо ввести таку ж туристичну карту всієї Рівненської області.

Як відомо, це не перше нововведення у рівненському інтернет-просторі, запропоноване Романом Стояновичем. В минулому році за його ініціативою було створено портал "Центр бізнесу м. Рівного" з можливістю створення інтернет-магазинів. Крім того, наразі на базі "Центру бізнесу" створено унікальну для нашого регіону пропозицію, а саме безкоштовну юридичну консультацію on-line спільно з компанією "Калька і партнери".

 

Перегляньте також


11.04.2018 У Рівненській області на третій день Великодня вшанували Гурбенських героїв
11.04.2018 Рівненські пільговики оздоровлюються в «Артеці» та «Молодій гвардії»
03.04.2018 У Рівненській області до 1 червня мають затвердити виплати пільговикам за проїзд
03.04.2018 На Рівненщині з’являться соціальні «прозорі» офіси
31.03.2018 У «Єдину родину Рівненщини» об’єднаються родичі загиблих бійців
28.03.2018 Понад 8 мільйонів гривень сплатили жителі Рівненщини за використання води
14.03.2018 У Рівненській області держкомтелерадіо приймає твори на здобуття премії імені Івана Франка
24.02.2018 У Рівному запрацює виставка до 100-річчя затвердження Тризуба гербом України
17.02.2018 Рівненська область: за втручання прокуратури забудовник відшкодував майже третину мільйона гривень на розвиток інфраструктури Млинівщини
16.02.2018 Правоохоронцями Рівненщини ліквідовано діяльність організованої злочинної групи, яка під виглядом представників медзакладів збула громадянам «псевдоліки» на суму понад 1 млн грн

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Рекламна інформація

На правах реклами

Останні новини

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Статистика

Кіноафіша

Реклама


© 2008-2017 Віче Рівненщини